Низьковольтні перетворювачі частоти M-МАХ

M-MAX – це серія перетворювачів частоти потужністю від 0,25 до 5,5 кВт, що відрізняються простотою і легкістю адаптивності до вимог споживача. Перетворювачі частоти M-MAX – це високоякісне функціональне обладнання у простому та інтуїтивно-зрозумілому дизайні, а його компактний дизайн забезпечує простий монтаж навіть у зонах з обмеженим простором. М-MAX оснащений вбудованим фільтром радіочастотних перешкод (ЕМС) та гнучким інтерфейсом для вирішення важливих завдань машинобудування, наприклад, оптимізації виробничих та технологічних процесів. Дані перетворювачі частоти є економічним рішенням для багатьох програм управління насосами, а вбудований ПІ-регулятор і широкий набір функцій забезпечують високу надійність роботи і дозволяють суттєво економити енергію у процесах, у яких він бере участь. Покриті лаком панелі керування дозволяють використовувати перетворювачі частоти серії М-MAX в агресивних середовищах та середовищах з підвищеною вологістю, таких як приміщення очисних споруд.

 

ПЕРЕВАГИ: вбудований фільтр радіочастотних перешкод (ЕМС: C2 та C3 відповідно до EN61800-3); динамічне керування двигуном: U/f керування або безсенсорне векторне (на вибір); вбудована кнопкова панель та дисплей; можливість підключення потенціометра; фіксовані швидкості; ПІ-регулятор; вбудований гальмівний переривник (MMX34 для розмірів 3 та 4); шість цифрових контрольних входів (DC 24 В); один цифровий вихід (транзисторний, DC 24 В, 50 мА); два аналогових входи (0...+10 DC і 4-20 мА); один аналоговий вихід (4-20 мА); інтерфейси RS485/Modbus RTU; два релейних виходи (1 АЛЕ контакт, 1 перемикаючий контакт, 230 В AC, 2A).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: регулювання швидкості трифазних асинхронних двигунів до 5.5 кВт (400 В), управління насосами та вентиляторами в будинках та промислових зонах з квадратичною або лінійною характеристикою навантаження, текстильна, паперова та друкована промисловості, верстати остаточної обробки в металообробній індустрії.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ