Низьковольтні перетворювачі частоти FRENIC-VG

Серія перетворювачів частоти FRENIC-VG - це високопродуктивний інвертор, який виконаний в традиційно якісній технології векторного інвертора від Fuji Electrics. Завдяки вдосконаленій технології FRENIC-VG є найпродуктивнішим інвертором на ринку. Моделі цієї серії з потужністю від 0,75 до 3000 кВт пропонуються у двох конфігураціях: Unit та Stack.
FRENIC-VG Unit - традиційний тип перетворювача частоти, що включає в себе як секції випрямляча, так і інвертора в одному блоці.
FRENIC-VG Stack - це модульна конструкція із окремим перетворювачем (діодом) або PWM (активна передня частина) та стеками інверторів, що забезпечує адаптивність обладнання та зручність в обслуговуванні.

 

ПЕРЕВАГИ: простий монтаж; компактний дизайн; покращений контроль; широкий спектр додатків; висока надійність; простота обслуговування; безпечність та екологічність.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: підйом та переміщення кранів; паперова та каучукова промисловість; прокатні верстати (моталки і рольганги); випробувальні стенди; пресувальні верстати; суднові лебідки та т.і.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ