Низьковольтні перетворювачі частоти GD10

GD10 – це спеціально розроблена насосно-вентиляторна серія перетворювачів частоти компактного дизайну із вбудованим вхідним ЕМС-фільтром класу С2 – високим ступенем захисту від перешкод. Це оптимальне рішення загальнопромислового призначення, призначене для електродвигунів малої потужності та вентиляційних систем, що не потребують векторного керування. GD10 оснащений знімним пультом, як і інші перетворювачі частоти серії GD. У порівнянні з іншими серіями дане обладнання має мінімальні габаритні розміри, які можуть стати вирішальним фактором у зниженні загальної собівартості систем управління.

 

ПЕРЕВАГИ: знімна панель; вхідний фільтр; невеликі габаритні розміри; високопродуктивність; скалярне керування; 16 швидкостей); вбудований гальмівний блок; ПІД-регулятор; інтерфейс 485 (Modbus); простота управління та експлуатації.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: насоси та насосні станції, вентилятори, житлово-комунальне господарство та водопостачання, повітряні компресори та компресорні станції, нафтовидобувна та переробна промисловості, опалювальні, вентиляційні системи та системи кондиціювання, обладнання загальнопромислового призначення.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ