Низьковольтні перетворювачі частоти OPTIDRIVE E3 SP

OPTIDRIVE E3 SP Invertek Drives

Завантажити
документацію

OPTIDRIVE E3 SP - це серія перетворювачів частоти загального застосування із алгоритмом оптимізованого пуску та керуванням конденсаторними асинхронними двигунами (PCS), а також однофазними двигунами з розщепленими (екранованими) полюсами. Для гарантовано надійного старту, OPTIDRIVE E3 SP на початковій рампі піднімає напругу та частоту до номінальних значень, а потім знижує до заданого значення. Доступні моделі у корпусі IP20 та IP66.


ПЕРЕВАГИ: однофазний вхід / однофазний вихід; компактний дизайн корпусу; простий механічний та електричний монтаж; зручність та простота процеса експлуатації; швидке налаштування (заводські параметри підходять для більшості додатків); пошук та виправлення несправностей за допомогою параметрів моніторингу (P-00); запис значень напруги та струму; два аналогових входи та ПІ-регулятор зі сплячим режимом; унікальний алгоритм автоматичного підйому напруги при старті за рахунок якого досягається надійний та інтелектуальний пуск однофазного двигуна; індикація струму та швидкості (об./хв.) електродвигуна; перевантаження 150% протягом 60 сек. та 175% протягом 2 сек.; вбудований фільтр ЕМС; вбудовані інтерфейси Modbus RTU та CANopen.


ЗАСТОСУВАННЯ: харчова промисловість; насосне та вентиляційне обладнання, установки, станції; конвеєрне обладнання; каналізаційні системи.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ