Низьковольтні перетворювачі частоти CHF100A (N/A)

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ GOODRIVE 200A

 

CHF-100A – це серія функціональних універсальних перетворювачів частоти потужністю від 0,75 до 945 кВт. Це економічне рішення для широкого кола завдань, що не потребують прецизійного керування та великих пускових моментів, з функцією енергозбереження, зі скалярним та векторним типом керування без датчика зворотного зв'язку, що задовольняють усі основні вимоги, що висуваються під час експлуатації даного типу обладнання. Якісна елементна база, цікаве інженерне рішення, експлуатаційна надійність, простота, зручність в обслуговуванні та експлуатації робить перетворювач частоти CHF-100A адаптивним практично до всіх типів промислових завдань.

 

ПЕРЕВАГИ: широкий діапазон потужностей; високий ККД (до 98%); векторний тип керування; перевантажувальна здатність 150% протягом 60 секунд; 16 фіксованих швидкостей; убудований дросель постійного струму (у моделях від 18,5 до 90 кВт); автоматичне регулювання напруги; однаково застосуємо як додатків із постійним, так і змінним моментом; вбудований ПІД-регулятор; вбудований порт RS-485 (підтримка стандартних Modbus RTU, Modbus ASCII, Profibus); мультифункціональна клавіатура, що забезпечує швидкий доступ до всіх параметрів користувача; функція енергозбереження; функція управління насосами (один регульований та два з фіксованою швидкістю); 30 вбудованих функцій захисту.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: виробництво цементу, кераміки та скла, харчова та текстильна промисловості, системи водопостачання та кондиціювання, насосні та вентиляційні системи, будівельна, газова та нафтопромисловість, конвеєрне обладнання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ