Низьковольтні перетворювачі частоти OPTIDRIVE E2 с IP55 (N/A)

OPTIDRIVE E2 с IP55 (N/A) Invertek Drives

Завантажити
документацію

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ OPTIDRIVE E3

 

OPTIDRIVE E2 із IP55 / NEMA 12 - це спеціально розроблена серія перетворювачів частоти для трифазних асинхронних двигунів потужністю від 0,37 кВт до 7,5 кВт та діапазоном напруги 110-600 В, а також із спеціальним захистом від проникнення води. Дані перетворювачі частоти призначені для роботи в особливо жорстких умовах навколишнього середовища. На додаток на передній панелі можуть знаходитися перемикачі: мережевий вимикач, ручка плавного регулювання швидкості та перемикач напрямку обертання. Устаткування у цьому корпусі має захист від проникнення всередину пилу та захист від впливу водяних струменів. Допускається застосування із невисоким рівнем запилення та у місцях, що піддаються мийці струменями води середньої потужності. Стандарт NEMA 12 допускає застосування даної серії перетворювачів частоти всередині промислових приміщень та забезпечує захист від бруду, пилу і хімічно-неагресивних рідин.

 

ПЕРЕВАГИ: захист від проникнення води; відкритий настінний монтаж без додаткових шаф; захист від проникнення води низького тиску, пилу, бруду та хімікалій; експлуатація у жорстких промислових умовах; введення кабелю в трубі; наявність мережевого вимикача та додаткових органів управління; бездротовий ІЧ зв'язок; управління за допомогою панелі управління; вбудований RFI-фільтр (у якості додаткової опції); компактний дизайн.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: харчове виробництво; обладнання для розливу; насоси та вентилятори; конвеєрне та зварювальне обладнання; деревообробка; хімічна промисловість.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ