Низьковольтні перетворювачі частоти GD200A

GD 200A – інвертор з векторного управління у відкритому контурі нового покоління. Дане обладнання здатне забезпечити високу продуктивність та призначене для керування асинхронними двигунами змінного струму без датчика зворотного зв'язку із застосуванням методів та систем векторного керування. Інвертор GD 200A володіє функціями, що гарантують надійність, стабільність та неперевершену адаптивність у процесі експлуатації. GD 200A – це бюджетніший варіант порівняно зі своїм аналогом GD200. Дана серія перетворювачів частоти оснащена більш ефективною системою охолодження, а також покращеним апаратним та програмним забезпеченням. Більше того, зменшено час спрацьовування захисту від короткого замикання навантаження. Інвертор GD 200A підтримує загальну шину постійного струму, має додаткові функції керування насосами.

 

ПЕРЕВАГИ: чудова продуктивність при роботі з векторним керуванням у відкритому контурі; відмінне співвідношення напруги та управління струмом; багаторазовий захист пристроїв; просте керування при використанні їх у системах водопостачання; робота при відключенні електроживлення; наявність множини режимів гальмування; вбудований ПЛК, ПІД-регулятор, багатоступінчастий розгін; наявність портів та терміналів зв'язку з широким функціоналом для різних застосувань; наявність сертифіката CE; відповідність стандарту EMC; вбудований порт RS-485, а також підтримка загальної шини постійного струму та додатковий вбудований гальмівний блок при використанні потужності 30 кВ; незалежна конструкція повітроводу; варіативність монтажу; простата експлуатації та обслуговування.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: нафтовидобувна та переробна промисловість, гірнича промисловість, системи опалення, вентиляції та кондиціювання, системи водопостачання, повітряні компресори та масляні насоси, екструдери, дробильне обладнання та шредери, конвеєрні лінії та транспортери.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ