Низьковольтні перетворювачі частоти GD200 (N/A)

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ GD200A

 

GD200 – це серія перетворювачів частоти, побудованих на базі цифрового сигнального процесора і оснащених можливістю векторного керування електродвигуном. Дана серія обладнання використовується для керування асинхронними двигунами, забезпечуючи не тільки відмінну якість керування, а й захисту (понад 30 захисних функцій). Завдяки універсальній конструкції повітроводів GD200 забезпечує найкраще охолодження силових модулів, що підвищує надійність та працездатність перетворювачів частоти. Оновлена апаратна конфігурація та адаптивні можливості програмного забезпечення відіграють ключову роль у простоті та зручності експлуатації даних пристроїв.

 

ПЕРЕВАГИ: векторне та скалярне управління; вбудований ЕМС-фільтр; незалежні димарі; діапазон регулювання швидкості: 1:200; знімна світлодіодна панель; підключення через Ethernet; компактний дизайн; до стандартної комплектації входить вбудований фільтр C3.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: нафтовидобувна та нафтопереробна промисловість, гірничодобувна промисловість, опалювальні системи, системи вентиляції та кондиціювання, водопостачання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ