Низьковольтні перетворювачі частоти GD100 (N/A)

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ GD20

 

GD 100 – це серія перетворювачів частоти з векторним керуванням. GD100 спеціально розроблене екологічно чисте та енергоефективне обладнання, яке широко застосовується у насосних системах. Перетворювачі частоти даної серії здатні повністю замінити водонакопичувачі електричним сховищем і не потребують батарейних модулів. Відмінною особливістю GD100 є те, що постійний струм, що генерується сонячними модулями, надходить у перетворювач частоти і потім перетворюється на змінний струм для управління насосами. Вихідна частота налаштовується в реальному часі відповідно до зміни інтенсивності сонячного світла.

 

ПЕРЕВАГИ: відмінна якість управління з автоматичним підстроюванням параметрів під обертовий або нерухомий двигун; незалежні димарі дозволяють монтувати пристрій на стіну або на фланець; стандартну комплектацію входить вбудований фільтр C3; відповідність обладнання стандартам IEC; дане обладнання відповідає всім вимогам та сертифіковано TÜV SÜD.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: верстатобудування, текстильна промисловість, керамічне виробництво, харчова промисловість, транспортне обладнання та обладнання для виробництва пластмаси, сільське господарство, іригація лісового господарства, пасовищне тваринництво, муніципальне водопостачання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ