Низьковольтні перетворювачі частоти OPTIDRIVE P2

OPTIDRIVE P2 - це серія перетворювачів частоти потужністю від 0,75 кВт до 160 кВт, спеціально розроблена для високоточного управління серводвигунами без використання датчику зворотного зв'язку. Так само, перетворювачі частоти цієї серії підходять для управління звичайними асинхронними двигунами, що застосовуються у режимах із високою динамікою. Перетворювачі частоти OPTIDRIVE P2 дозволяють забезпечити утримання 200% моменту, починаючи із нульової швидкості двигуна. Моделі від 11 кВт оснащені ступенем захисту IP55, що дає змогу уникнути необхідності установки перетворювачів частоти у захисні шафи та прокладати довгі кабельні лініі, так як у OPTIDRIVE P2 передбачена можливість відкритого монтажу у безпосередній близькості до електродвигунів.


ПЕРЕВАГИ:
зручність, простота та гнучкість використання; конструктивні особливості, які роблять монтаж швидким та простим; момент до 200% на нульовій швидкості без зворотного зв'язку; точність регулювання швидкості без зворотного зв'язку +/- 0,5%; пряме керування моментом двигуна у розімкнутому або замкнутому контурі; спеціальний режим для двигунів із постійними магнітами, що забезпечує максимальний ККД у розімкнутому контурі; ПІД-регулювання зі зворотним зв'язком; спеціальний вхід для безпечного вимикання приводу; вбудований РЧ-фільтр та дросель DC (у типорозмірах S5-7), мережевий дросель для S8, гальмівний ключ; модулі розширення дискретних та аналогових входів/виходів; Bluetooth інтерфейс для бездротового зв'язку із ПК; вбудовані інтерфейси Modbus RTU та CANopen, а також опціонні - Profbus DP, DeviceNet, Ethernet IP; перевантажувальна здатність 150% протягом 60 сек. та 200% протягом 2 сек.; ступінь захисту: IP20 (для S2 і S3, S8), IP66 (для S2 і S3), IP55 (S4-7).


ЗАСТОСУВАННЯ: виробництво виробів із пластмаси; верстатне обладнання; виробництво гуми та каучуку; кранове обладнання; насоси та компресори; ліфти та лебідки; хімічна промисловість; обробні верстатні комплекси; промислове технічне обладнання; млини, екструдери та дробарки.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ