Низьковольтні перетворювачі частоти OPTIDRIVE E2 с IP66 (N/A)

OPTIDRIVE E2 с IP66 (N/A) Invertek Drives

Завантажити
документацію

УВАГА! СЕРІЯ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА!

ДЛЯ ЗАМІНИ ПРОПОНУЄТЬСЯ OPTIDRIVE E3

 

OPTIDRIVE E2 c IP66/NEMA 4X - це економічна серія перетворювачів частоти загального призначення для трифазних асинхронних двигунів потужністю від 0,37 кВт до 7,5 кВт та діапазоном напруги 110-480 В. Багатофункціональний, з відмінними експлуатаційними показниками при порівняно невисокій ціні, саме це робить OPTIDRIVE E2 c IP66/NEMA 4X досить конкурентоспроможними перетворювачем частоти. Інноваційний та компактний OPTIDRIVE E2 c IP66/NEMA 4X об'єднує у собі відмінний дизайн із працездатністю, надійністю, якістю функціонування. Серія Е2 призначена для застосування в приводах малої потужності, де важливу роль відіграє низька сукупна вартість рішення, а саме: вартість виробу; простота монтажу, введення в експлуатацію та, найголовніше, недорога вартість технічної підтримки та обслуговування. Щоб забезпечити швидке введення приводу в експлуатацію для основних додатків досить тільки налаштувати 14 базових параметрів. Більш того, OPTIDRIVE E2 c IP66/NEMA 4X доступний як із вбудованим RFI-фільтром, так і без нього.

 

ПЕРЕВАГИ: пило- та вологозахищений корпус IP66/NEMA 4X; передова система ущільнення, що захищає від проникнення напору води під високим тиском; покриття радіатора, що захищає його від корозії та хімікалій; просте, швидке налаштування обладнання (заводські параметри підходять для більшості додатків); безшумність роботи за рахунок високої частоти ШІМ (до 32 кГц); копіювання параметрів між приводами за допомогою модуля OPTISTICK; литий радіатор із широкими каналами охолодження, що виключають закупорку та не вимагають застосування вентилятора; вбудований ЕМС фільтр (в якості додаткової опції); перевантаження 150% протягом 60 сек. та 175% протягом 2 сек.; вбудований ПІ-регулятор для підтримки рівня, тиску, потоку та інших змінних процесів; вбудований Modbus RTU; додаткові перемикачі, а саме - мережевий вимикач, ручка плавного регулювання швидкості, перемикач напрямку обертання.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: харчова промисловість, целюлозопаперової виробництво, нафтохімічна промисловість, верстатне обладнання, вентиляція будівель, тепло- та водопостачання, цементне виробництво.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ