Lapp Group

Lapp Kabel — високоякісна кабельно-провідникова продукція

Lapp Group – це компанія з півстолітньою історією, заснована Оскаром Лапп спільно з ÖLFLEX® – першим промисловим виробником сигнального кабелю у світі. Сьогодні Lapp Kabel виробляє високоякісну кабельно-провідникову продукцію: кабель, провід, кабельні аксесуари та системи найвищої якості для різних галузей виробництва, таких як механічна та системна інженерія, автомобільна промисловість, технологія MSR, електротехніка та інжиніринг, EDC та багато іншого.

Lapp Group

Вироби Lapp Kabel виготовляються виключно власними виробничими підприємствами, що входять до складу групи підприємств Lapp Group, а кількість іноземних представництв постійно збільшується, на сьогоднішній день продукція компанії займає лідируючі позиції на ринках Азії, Європи та Америки. Складський асортимент, тобто завжди присутньої продукції, навіть за найскромнішими підрахунками становить близько 40 000 найменувань. Але якщо клієнт потребує специфічних, нестандартних кабельно-провідникових продуктах, компанія Lapp Group готова розробити і виробити їх відповідно до специфікацій замовника.

Lapp Group – це 18 виробничих майданчиків, 100 національних партнерів та 40 торгових компаній по всьому світу.

Lapp Group Lapp Kabel

Компанія ЯХОНТ протягом багатьох років є офіційним дистриб'ютором та надійним (Platinum) бізнес-партнером Lapp Group на території України. Ми завжди готові запропонувати продукцію цього перевіреного європейського виробника своїм клієнтам, як у комплекті до обладнання, що надається і вироблено, так і як самостійна одиниця.