Буксирувані кабельні ланцюги SILVYN® LIGHT

SILVYN® LIGHT – це серія кабельних ланцюгів, що характеризується легкою вагою та малим діаметром, з невеликими габаритними розмірами, де внутрішня висота ланцюга становить від 12 до 25 мм, але в комплексі з напрямними каналами доступна продукція великих довжин.

 

З метою захисту кабелів, пневмо- та гідрошлангів у процесі динамічного руху своє широке застосування знайшли буксировані кабельні ланцюги, треки, а також кабельні канали, які можуть бути як гнучкими, так і рухомими. Виходячи з експлуатаційних умов, поставленої задачі та набору необхідних функціональних можливостей користувач може вибрати кабельні ланцюги, що повністю задовольняють поточні потреби технологічного процесу.

 

Ланцюги SILVYN®, що буксируються, виконані з висококласного міцного негорючого пластику стійкого до ультрафіолетових випромінювань, що робить їх адаптивними до застосування всередині та зовні приміщення, також можлива експлуатація у вибухонебезпечному середовищі (номінальна Т° від 25°С до +125°С). Основна кольорова гамма продукту – чорно-жовта, що привертає увагу користувача.

 

ПЕРЕВАГИ: одночасне прокладання декількох кабелів та шлангів; рівномірний розподіл навантаження; відсутність розтягування та перекручування; забезпечення необхідного вигину проводки; захист проводки/кабелів/шлангів (у тому числі від агресивного середовища); простий монтаж.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: автоматизація виробництва; дрібні роботи; текстильна промисловість із великою довжиною переміщення ланцюга; друкарське обладнання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ