Буксирувані кабельні ланцюги SILVYN® HEAVY

SILVYN® HEAVY – це спеціально розроблена серія кабельних ланцюгів, що буксируються, з потрійними сполучними кліпсами жовтого маркування з діапазоном довжин переміщення до 7 метрів, де висота ланцюга становить від 30 до 112 мм. У серії HEAVY користувачеві пропонується широкий вибір внутрішніх перегородок як вертикальних, так і горизонтальних, виконаних із поліаміду та/або алюмінію. Дана серія також відрізняється своєю конструктивною адаптивністю: кришки, що відкриваються і закриваються на клямках, алюмінієві стрижні та перегородки з висвердленими отворами.

 

ПЕРЕВАГИ:  рівна внутрішня поверхня ланцюга; доступні кріплення з поліаміду/сталі; великий діапазон ланкових кришок; перегородки з поліаміду для роздільного та впорядкованого укладання кабелів; потрійна сполучна кліпса; висока працездатність для забезпечення покращення робочих характеристик.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: автоматизація виробництва із високою частотою переміщення; для застосування поза приміщеннями; застосування із впливом високих прискорень.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ