Кабельні аксесуари З'єднувачі / зв'язки / кріплення

З'єднувачі / зв'язки / кріплення Lapp Group

Завантажити
документацію

Компанія Lapp як додаткові аксесуари надає можливість вибору своїм користувачам широкий асортимент продукції для зв'язування, з'єднання в пучки та кріплення кабельно-провідникової продукції. Виходячи зі своїх потреб та завдань, користувач може підібрати конфекціоновані шини заземлення та/або плоскі шини заземлення, для зв'язування кабелів у пучки доступні пластмасові спіралі, гнучкі кабель-канали, кабельні стяжки та різний інструмент. Що ж до кабельних стяжок, користувач може підібрати кабельні стяжки з елементом виявлення, зі сталевою головкою, стандарні кабельні стяжки, а також стяжки стійкі до ультрафіолетових випромінювань і термостійкі кабельні стяжки, стяжки для гвинтів і маркувальними елементами, стяжки швидкої фіксації текстильної основі та сталеві кабельні стяжки.

Більш того, користувачеві доступна різноманітність монтажного інструменту для кабельних стяжок, а також кріплень, цоколів із самоклеючою поверхнею / сідлоподібної форми / гвинтових / маленьких / для хомутів з алюмінію. У широкому асортименті представлені також затискачі для кабелів, кінцеві ущільнення та затискачі найпростішого кріплення.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: монтаж розподільних електрошаф та виготовлення кабельних джгутів, пучків та ін., заходи безпеки із заземлення, для заземлення нерухомих та рухомих металевих частин, для захисту від механічних навантажень, виробництво промислового обладнання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ