Кабельно-провідникова продукція ÖLFLEX® CONNECT

ÖLFLEX® CONNECT – це спеціально розроблене системне рішення одразу готове до підключення. Ця серія продукту застосовується для різних промислових стандартів у різних галузях машинобудування та приводної техніки. Номенклатура включає рішення для застосування без впливу агресивного середовища (серія basic line), рішення, створені для динамічного (серія core line) та наддинамічного застосування (серія extended line). Таким чином, ÖLFLEX® CONNECT надає рішення для будь-яких вимог.

 

Базова серія / Basic chain – це буксировані кабельні ланцюги, виготовлені з поліаміду або сталі, укомплектовані надгнучкими кабелями без роз'ємів і з'єднувачів, системами захисту кабелю, гідравлічними або пневматичними рукавами, але не для експлуатації в агресивному середовищі.

 

Основна серія / Core chain – це буксировані кабельні ланцюги, виготовлені з поліаміду або сталі, укомплектовані надгнучкими кабелями з роз'ємами та з'єднувачами, системами захисту кабелю, гідравлічними або пневматичними рукавами для динамічного та наддинамічного застосування.

 

Спеціальна серія / Extended chain – це буксировані кабельні ланцюги, виготовлені з поліаміду або сталі, укомплектовані надгнучкими кабелями з роз'ємами та з'єднувачами, системами захисту кабелю, гідравлічними або пневматичними рукавами, а також додатковими функціональними пристроями, такими як буксирувальні візки або напрямні конструкції.

 

ПЕРЕВАГИ: відсутність капіталовкладень у власне виробниче устаткування; скорочення експлуатаційних витрат за рахунок меншої кількості постачальників; менша завантаженість складів завдяки готовим до монтажу виробам; висока експлуатаційна надійність.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ