Кабельно-провідникова продукція UNITRONIC®

UNITRONIC® – це спеціально розроблена серія високоякісних кабелів передачі даних та компонентів BUS-систем є системними рішеннями будь-якої складності у сфері машинобудування та виробництва промислового обладнання. Від передачі простих сигналів керування до передачі сигналів BUS-систем у складних мережевих структурах. У свою чергу серія кабелів UNITRONIC® поділена на чотири підрозділи:

 

Низькочастотні кабелі передачі даних – спеціальна серія кабелів чиїм основним призначенням є застосування в обмеженій рухливості, а також рухоме та нерухоме застосування.

 

Коаксильні кабелі – підрозділ, розроблений для високочастотної передачі даних. Користувачеві доступне як рухоме, так і нерухоме застосування всередині та зовні приміщень. Кабелі цієї серії відрізняються стійкістю до екстремальних температур.

 

BUS-системи – кабельні системи для застосування у всіх основних fieldbus системах, серед яких PROFIBUS® (DP і PA), CAN, DeviceNet TM, CC Link®, AS Interface, ISOBUS, Foundation Fieldbus TM, KNX®. Кабелі цієї серії можуть прокладатися як всередині, так і зовні приміщень, також відрізняються стійкістю до впливу екстремальних температур. Користувачеві доступне рухоме, обмежено рухоме або нерухоме застосування. Більш того, доступні штекери M12, Sub-D з'єднувачі та інші аксесуари.

 

Кабелі для інтерфейсу S/A – в серії цієї кабельної продукції доступний широкий вибір комплектуючих з'єднувачів M8, M12, кабелів, штекерів, розподільників та інших аксесуарів. Аксесуари представлені в екранованих та не екранованих модифікаціях, що підходять під системи LEDs, з різними варіантами матеріалу кабелю та роз'ємів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: машинобудування та виробництво промислового обладнання, датчики та виконавчі механізми, апаратна електроніка, техніка вимірювання, управління та регулювання, автоматизовані виробничі процеси, промислові роботи, BUS-системи, обчислювальні установки та системи зв'язку.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ