Кабельні вводи SKINDICHT®

SKINDICHT® - це спеціально розроблена серія кабельних вводів, що має стійкість до високих механічних навантажень з оптимальним захистом від розтягуючих навантажень. Користувачеві також є додаткові ущільнювачі з насічками для різного діаметру кабелів. Кабельні введення цієї серії для кабелів великих перерізів мають оптимальну електромагнітну сумісність. Доступні також моделі SKINDICHT® в економічному виконанні з полімеру з ущільнювальними губками, які автоматично підганяються та повністю відсутня потреба в індивідуальній герметизації кабелю, і що важливо кабельні вводи цієї серії завдяки своєму великому вступному отвору дозволяють закріпити два плоскі кабелі одночасно. У комплекті з кабельними вводами користувач може також підібрати додаткові аксесуари, такі як проміжний штуцер, гільзу заземлення, ущільнювальний конус, латунний конус і затискну гайку.

 

ПЕРЕВАГИ: ущільнювач із насічками для кабелів різного діаметру; високий ступінь захисту від зусиль, що розтягують, і перегрівів; зносостійкість; застосовні з кабелями великих зовнішніх діаметрів; стійкість до високих температурних режимів, олій, розчинників, солей та хімікатів, а також до морської води.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: введення плоских кабелів; транспортні засоби; насосні системи; ліфтобудування; монтаж розподільчих електрошаф; суднобудування; бурові платформи; двигуни великої потужності; ветросилові установки.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ