Кабельно-провідникова продукція ETHERLINE®

ETHERLINE® – це спеціально розроблена кабельна система, що дає можливість користувачеві безпечне, швидке і надійне вирішення завдань в області Ethernet застосувань, наприклад, PROFINET®. Ця серія систем, що складаються з надійних та зносостійких кабелів та сполучних компонентів для пасивного та активного мережевого обладнання, дозволяє знайти відповідне рішення практично для будь-якого застосування, особливо у промислових умовах. У свою чергу серія кабельних систем ETHERLINE® поділена на три підрозділи:

 

ETHERLINE® / для промислового Ethernet – це надійні рішення кабельного підключення для промислового Ethernet, що відповідає міжнародним стандартам (наприклад PROFINET®). З'єднувачі для монтажу на місцях забезпечують швидкий та надійний монтаж, що не потребує спеціального інструменту, а також доступні конфекціоновані патч-кабелі з литими з'єднувачами.

 

ETHERLINE® LAN / для структурованих кабельних систем – це серія з номенклатурою кабелів від Cat.5e до Cat.7a і частотою передачі до 1600 МГц. Доступні також офісні патч-кабелі, що відповідають категорії Cat.6a, більше того, користувач може підібрати конектори для монтажу на місцях, а також аксесуари.

 

ETHERLINE® ACCESS / для передачі виробничих даних –це серія додаткового обладнання, надійних та міцних мережних комутаторів для промислового Ethernet. Застосовуючи це обладнання, користувач відзначить просту конструкцію резервних мереж, швидке реконфігурування менш ніж за 20 мс, високу якість і доступність промислових мереж.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: промислові мережі та мережі будівель, машинобудування та виробництво промислового обладнання, техніка автоматизації, техніка управління.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ