Буксирувані кабельні ланцюги SILVYN® SLIDING

SILVYN® SLIDING – це спеціально розроблена серія кабельних ланцюгів, що буксируються, для застосування на великі довжини переміщення ланцюга, аж до 400 метрів за рахунок ковзання з внутрішньою висотою ланцюга від 30 до 70 мм. Ланки ланцюга серії SLIDING з'єднані потрійними кліпсами і мають спеціальні черевики для ковзання із зносостійкого матеріалу з низьким коефіцієнтом тертя. Монтаж ланцюга цієї серії досить простий, але слід пам'ятати, що при монтажі ланцюга необхідно використовувати жолоби та напрямні канали. Користувачеві пропонується великий вибір вертикальних та горизонтальних перегородок, виконаних з поліаміду та алюмінію. Відмінними особливостями цієї серії є також кришки ланок, що відкриваються / закриваються за допомогою засувки, алюмінієві внутрішні стрижні і перегородки з висвердленими отворами.

 

ПЕРЕВАГИ:  рівна внутрішня поверхня; спеціальні кріплення на рухомий частині ланцюга; висока працездатність там, де потрібні покращені робочі характеристики досягається за рахунок потрійної сполучної кліпси; перегородки з поліаміду для впорядкованого прокладання кабелю окремо один від одного; великий діапазон кришок ланок; вбудовані полозья що дозволяють ланцюга ковзати сам по собі; спеціальний полімер, що запобігає швидкому зношуванню ланцюга.

 

ЗАСТОСУВАННЯ:  ковзний варіант при високих швидкостях переміщення та великій вазі прокладених кабелів; для тривалого застосування (тривалий термін експлуатації).


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ