Кабельно-провідникова продукція HITRONIC®

HITRONIC® – це спеціально розроблена серія волоконно-оптичних кабелів, що неймовірно спрощують передачу величезних обсягів даних, застосовуючи цю серію, користувач може бути впевнений, що дані захищені від перешкод і перехоплення і передаються майже зі швидкістю світла. Навіть електромагнітне випромінювання не може вплинути на передачу даних. Асортимент серії HITRONIC® представляє системні рішення для внутрішньої або зовнішньої прокладки, в умовах підвищеної складності, навіть у кабельних ланцюгах, що буксируються.

 

Система передачі сигналів в оптоволоконному кабелі ґрунтується на принципі «повного внутрішнього відображення». Відображення відбувається за рахунок різних показників заломлення хвилеводу та оболонки. У оболонки цей показник нижчий, ніж у хвилеводу – світло повністю відбивається на межі середовищ (оболонки та хвилеводу), що дозволяє передавати інформацію за допомогою нього через волоконно-оптичний кабель. Одночасно зі зростанням попиту на технології здатні забезпечити швидке та надійне з'єднання, оптоволоконні кабелі стали невід'ємним та незамінним інструментом.

 

ПЕРЕВАГИ: відсутність електромагнітних перешкод; відсутність перехресних перешкод; низький рівень загасання сигналу; висока дальність передачі; мала вага; компактність; можливість прокладання у вибухонебезпечному навколишньому середовищі; висока безпека щодо перехоплення.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: телекомунікації та мережеве обладнання, промислові кабельні з'єднання та рівень автоматизації, машинобудування та виробництво промислового обладнання, передача даних у складних умовах (гірські роботи, тунелі, нафтогазові бурові установки, ветросилові установки).


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ