Кабельні аксесуари KNIPEX / STRIP

KNIPEX і STRIP – це серія кабельних аксесуарів та інструментів для обрізки жил, фіксації, видалення ізоляції та оболонки. У ці серії входять такі різальні інструменти як бокорізи, кусачки, ножиці, прес-кліщі (пасатіжі, плоскогубці та переставні кліщі), а також кліщі для електроніки. Користувачеві також доступний широкий асортимент інструментів для видалення оболонки та ізоляції.

 

ПЕРЕВАГИ: високий рівень ергономіки досягається за рахунок застосування багатокомпонентних ручок; ізольовані ручки дозволяють виконувати роботи під напругою до 1000 В; інструменти підходять як для товстих кабелів, так тонких проводів; користувачеві доступний вибір інструменту для всіх сортів дроту, включаючи фортепіанні струни; загартовані ріжучі кромки зі шліфуванням високої точності; не зісковзує з виробу та дозволяє витрачати менше зусиль під час роботи; нечутливий до забруднень завдяки надійній конструкції – відмінно підходить для виконання робіт як усередині, так і поза приміщеннями.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: всі види робіт, у яких застосовується кабельно-провідникова продукція, монтаж розподільних електрошаф, техніка автоматизації, машинобудування та виробництво промислового обладнання, альтернативна енергетика.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ