Кабельно-провідникова продукція ÖLFLEX® CRANE/LIFT

ÖLFLEX® CRANE/LIFT Lapp Group

Завантажити
документацію

ÖLFLEX® CRANE / LIFT – це спеціально розроблена серія кабелів для застосування із підйомно-транспортним обладнанням. Для фізичного управління процесами користувачеві пропонується широкий асортимент силових кабелів та кабелів управління. Модельний ряд цих серій сконструйований таким чином, що його можна застосовувати як трос, лебідки, підйомні машини і механізми / конвеєрні системи. Користувачеві також доступні ліфтові кабелі різних довжин, плоскі кабелі, у тому числі кабелі для рухомого складу. Виходячи з поставлених завдань, користувач може підібрати готове рішення.

 

ПЕРЕВАГИ: застосування в якості тросів; для умов експлуатації, де необхідне примусове перемотування; для застосування в кабельних ланцюгах, що буксируються; захисне обплетення для запобігання перекручування кабелю та виникнення ефекту «штопоріння»; особлива конструкція кабелів забезпечує тривалий експлуатаційний термін; супергнучкість досягається за рахунок жил високого класу гнучкості.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: для експлуатації у підйомниках, конвеєрах та транспортерах, намотування/розмотування на барабан при експлуатації без примусового перемотування, у приміщеннях з сухим або вологим середовищем, при зовнішній прокладці, для забезпечення безперервної роботи в системах промислового водопостачання, застосування у ліфтобудуванні; для надійної експлуатації ліфтів доступна прокладка кабелів у ліфтах розташованих поза приміщеннями.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ