Маркувальні системи FLEXIMARK®

FLEXIMARK® – це спеціально розроблена маркувальна система, що надає користувачеві можливість отримати стійке кабельне маркування. Ця надійна система маркування відповідає всім сучасним вимогам, що відрізняється своєю простотою, зручністю використання, а стійкість до різних видів впливів робить цю систему справді неперевершеною. Діапазон застосування FLEXIMARK® дуже широкий - від простих поверхонь для ручного нанесення написів до систем електронного маркування. Маркувальні системи FLEXIMARK® гарантують користувачеві стійке та довговічне маркування.

 

Системи маркування кабелю FLEXIMARK® мають великі можливості, а саме надають користувачеві можливість індивідуального маркування, маркування кабелів і одиночних жил, компонентів за допомогою етикеток з лазерним і термографічним друком; системи маркування із нержавіючої сталі, маркувальні кільця. Більше того, розроблено спеціальне програмне забезпечення та обладнання, такі як термографічні принтери, електронні принтери для друку ярликів, ручні прилади для тиснення, стрічки. Користувача також доступний широкий вибір аксесуарів: манжети для символів, кріплення для знаків, маркувальні гільзи, закриті манжети, маркувальні гільзи для кріплення кабельними стяжками, порожні ярлики для маркування кабелів та комплекти маркувальних табличок.

 

ПЕРЕВАГИ: нанесення написів включено у вартість товару; економія часу; відсутність мінімальної кількості норми замовлення; можливість нанесення написів в один або два рядки.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: призначені для застосування в будь-якій промисловій, комерційній та некомерційній сфері, стійкі до екстремальних впливів довкілля та погодних умов, залізничний транспорт, харчова промисловість, вітрова енергетика, нафтогазова промисловість.