Кабельно-провідникова продукція ÖLFLEX®

ÖLFLEX® – це серія гнучкого кабелю з оболонкою з ПВХ та колірним кодуванням, призначений для різних умов експлуатації. Застосовуючи кабель цієї серії, значно спрощується прокладання кабелю в умовах обмеженого простору, за рахунок його оптимального зовнішнього діаметра. ÖLFLEX® відповідає високим електричним вимогам (випробувальна напруга 4 кВ), а висока гнучкість досягається за рахунок струмопровідних жил, скручених з мідних тонких дротів і загального скручування ізольованих жил з малим кроком. Кабелі цієї серії ідеально застосовні для силових ланцюгів, які залишаються під напругою і після відключення головного вимикача, розеток та освітлення в розподільних електро-шафах та устаткуванні, а також для застосування з торсіонними навантаженнями, типовими для ветросилових установок.

 

ПЕРЕВАГИ: маслостійкість, гнучкість, можливість застосування практично у всіх середовищах та умовах навколишнього середовища, без галогенів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: машино-, верстато-, апаратобудування та виробництво промислових установок, контрольно-вимірювальні прилади, автоматика, техніка опалення та кондиціювання, ветросилові та фотогальванічні електричні установки, громадські будівлі, аеропорти, вокзали, медична техніка, хімічна промисловість, компостируючі та очисні споруди, харчова промисловість, системи електроприводів, робототехніка, залізничний транспорт.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ