Кабельно-провідникова продукція EPIC®

EPIC® – це серія промислових електричних з'єднувачів, дуже затребуваних у всіх сферах машинобудування та виробництва промислового обладнання, а також у системах, де виконуються операції вимірювання, управління, регулювання та контролю. EPIC® – це в першу чергу універсальна система з корпусів, контактів, ізоляторів та аксесуарів, де вироби відрізняються надзвичайною зносостійкістю, абсолютною безпекою та простотою монтажу. З'єднувачі серії EPIC® успішно застосовуються в різних галузях промисловості по всьому світу, особливо затребуваними там, де необхідне надійне і якісне з'єднання. Прямокутні з'єднувачі EPIC® доступні у вигляді окремих компонентів та наборів. Користувач може підібрати найкраще рішення, що відповідає його вимогам. У серію EPIC® входять такі компоненти, як:

 

Корпуси для прямокутних з'єднувачів EPIC® – окрім якості та надійності, користувач оцінить можливість введення кабелю в корпус за індивідуальними специфікаціями. EPIC® ULTRA – це високоякісний нікельований корпус, що надійно захищений від корозії. Завдяки чудовому захисту від електромагнітних перешкод на корпусі з'єднувач забезпечує надійне екранування 360° за допомогою системи BRUSH, використання скоб та кріпильних гвинтів із нержавіючої сталі.

 

Ізолятори для прямокутних з'єднувачів EPIC® – ізолятори для контактів гарантують безпечний та простий монтаж для промислового застосування. Модульні ізолятори являють собою гнучкий підхід до вибору кращого рішення за індивідуальних вимог застосування. Користувачі можуть вибрати модулі передачі даних, сигналів, модулі виведення, FOC і пневматики в будь-якій комбінації в одному корпусі.

 

Аксесуари для з'єднувачів EPIC® – модельний ряд цієї ренії продуктів включає також різні аксесуари для корпусів і ізоляторів. На додаток до сертифікованих та схвалених обтискних інструментів користувачеві пропонується відповідний монтажний інструмент та інструмент для розбирання. Кодуючі елементи служать для захисту системи. Більше того, в цьому розділі представлені кришки та запасні елементи для корпусів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: електротехніка та техніка зв'язку, техніка вимірювання, контролю та регулювання, машинобудування та апаратобудування, приводна техніка та промислова автоматизація, фотогальванічні електричні установки.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ