Eaton

Eaton — промислове обладнання для завдань будь-якої складності

Eaton (Eaton Corporation) – це світовий лідер та виробник електротехнічного обладнання з фінансовим оборотом лише за минулий рік у розмірі 19,7 млрд доларів. Це компанія, яка виробляє обладнання, здатне забезпечити енергоефективні рішення для завдань будь-якої складності, що допомагає кінцевому споживачеві ефективно керувати електричною, гідравлічною та механічною потужністю більш ефективно, безпечно та стійко. Компанія Eaton безперервно і наполегливо працює над своїми розробками, постійно покращуючи їх, а отже, і Вашу якість життя та навколишнього середовища за рахунок використання технологій та послуг з управління енергоспоживанням. Продукція від компанії Eaton представлена більш ніж у 175 країнах світу, що свідчить про високу якість та затребуваність енергоефективного обладнання.

Персонал компанії в першу чергу орієнтований на створення та підтримку міцних бізнес взаємовідносин зі своїми клієнтами, спираючись на багаторічний досвід та виробництво справді якісного та конкурентоспроможного продукту на ринку електротехнічних товарів.

Компанія ЯХОНТ, як офіційний дистриб'ютор Eaton в Україні, безумовно, повністю відповідає високим вимогам виробника, та забезпечує своїх клієнтів не лише повним спектром обладнання, а й якісним спеціалізованим обслуговуванням, технічною підтримкою. Ми завжди знаємо, що важливо для Вас!