Пускорегулююча апаратура Реле DILER

DILER – це серія міні реле, призначених для комутації навантаження до 6 А. Міні реле цієї серії мають компактні габаритні розміри, а також широкий спектр аксесуарів. Реле серії DILER повністю відповідають світовим стандартам та можуть бути застосовані у різних кліматичних умовах (робочий температурний діапазон: від -25 до 50ᵒС). А простий монтаж на DIN рейку в одному ряду із модульною технікою також є додатковою перевагою реле цієї серії.

 

Користувач також може встановити на реле DILER до чотирьох додаткових контактів з фронтальної сторони, а супресори призначені тільки для реле зі змінним струмом управління і доступні у двох виконаннях – варисторний та RC супресор. У всі реле з постійним струмом керування (DC) вбудовані діодно-резисторні супресори, що захищають керуючі ланцюги.

 

Ще однією відмінною рисою міні реле серії DILER є широкий спектр керуючих напруг (для версії зі змінним струмом управління (АС) – від 24 В до 480 В/50 або 60 Гц; для версії з постійним струмом управління (DC) – від 12 В до 220 В).


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ