Пускорегулююча апаратура Реле перевантаження ZW7

Реле перевантаження ZW7 Eaton

Завантажити
документацію

ZW7 – це серія реле перевантаження з діапазоном струмів від 42 до 630 А, призначених для захисту двигуна від перевантаження та випадання фаз. Реле цієї серії складаються з трьох спеціальних трансформаторів струму насичення, що живлять реле захисту. ZW7 в основному застосовні для двигунів середньої та великої потужності. Коефіцієнт перетворення трансформатора струму насичення I1/I2 має практично лінійну характеристику до дворазового значення номінального струму. У цьому діапазоні реле цієї серії не від звичайного реле захисту електродвигуна, тобто у стандартному режимі роботи воно виконує звичайну функцію захисту від навантаження. У верхньому діапазоні характеристики трансформатора вторинний струм зростає непропорційно до первинного струму.

 

Нелінійне підвищення вторинного струму веде до більшої затримки часу розчеплення у разі струмів перевантаження, що більш ніж удвічі перевищують номінальний струм, що дозволяє збільшити час запуску або розгону двигуна. Якщо під час підключення зробити петлі – можлива експлуатація реле з меншими мінімальними струмами. Значення номінального струму двигуна змінюються обернено пропорційно числу витків.

 

ПЕРЕВАГИ: два допоміжні контакти (нормально відкритий та нормально закритий); перемикач режиму роботи (автоматичний та/або механічний); кнопки тестування.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ