Пускорегулююча апаратура Реле перевантаження Z5

Реле перевантаження Z5 Eaton

Завантажити
документацію

Серія реле перевантаження Z5 призначена для захисту електродвигунів від перевантаження та випадання фази. Реле являє собою комплект біметалічних пластин, якими протікає струм електродвигуна. Як тільки струм, що протікає, перевищує значення 1,2 номінального струму електродвигуна, починається вигин біметалічних пластин, що викликає розрив силового ланцюга і відключення двигуна. У цьому відбувається зміна стану допоміжних контактів. Всі реле перевантаження Z5 оснащені двома допоміжними контактами: 1 – нормально відкритий та 1 – нормально закритий; перемикач режиму роботи (автоматичний або механічний перезапуск), а також кнопкою тестування.

 

Реле перевантаження Z5 призначено для використання з контакторами серії DILM185-DILM250. У своїй основі серія реле Z5 має практичні такі характеристики, як і серії теплових реле перевантаження ZB і ZE, тільки діапазон перевантажень у серії Z5 значно ширший, головна функція якої - захист асинхронного обладнання.

 

ПЕРЕВАГИ: діапазон струмів від 50 до 250 А; додаткові контакти (закритий та відкритий); спільна експлуатація із контакторами DILM185-DILM250; клас відключення – 10 A; два режими перезапуску – автоматичний/механічний; відмінні технічні характеристики; довговічність та стійкість за різних експлуатаційних умов; можливість швидкого вимкнення обладнання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ