Електророзподільне обладнання Автоматичний вимикач NZM

Автоматичний вимикач NZM Eaton

Завантажити
документацію

Силові автоматичні вимикачі NZM – це нова лінійка приладів, яка за своїх компактних розмірів зберегла старі параметри монтажу, особливості перемикання та аксесуари. Для вимикачів існують два різні типи розчіплювачів. У бюджетній версії – це термомагнітні з біметалічною пластиною, у більш функціональній – цифрові електронні можливості комунікації. Пристрої мають різні типорозміри з термостатичними біметалевими розчеплювачами або цифровими електронними розчіплювачами для вирішення широкого спектра задач безпеки. Силові автоматичні вимикачі NZM 2, 3, 4 пропонують зовсім нові можливості обміну та передачі даних, які протягом найближчого часу знайдуть широке застосування як в областях розподілу електричної енергії, так і в автоматизації виробничих процесів. Основними елементами передачі даних є два прилади - силовий автоматичний вимикач NZM і модуль обміну даними DMI (Data Management Interface) NZM-XDMI612, з'єднання яких забезпечує кабель передачі.

 

ПЕРЕВАГИ: при своїй невеликій конструкції, вмикачі NZM1 і NZM2 призначені для номінального струму 160 A/300 А і здатні безпечно відключати коротке замикання з струмами до150 кА.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: широкий спектр устаткування, що захищається – від кабельних ліній до електродвигунів, генераторів і трансформаторів, як змінної, так і постійної напруги, а також як головні, аварійні та секційні вимикачі до 1600 А.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ