Електророзподільне обладнання Модуль вимірювання та комунікації XMC

Модуль вимірювання та комунікації XMC Eaton

Завантажити
документацію

Модулі вимірювання та комунікації серії ХМС – це пристрій, що легко інтегрується для сучасного розподілу енергії, за допомогою якого виміряні параметри можуть бути зареєстровані як локально, так і передані по польовій шині. Це відіграє важливу роль у сфері обліку електроенергії, керування розподільчими пристроями, обмеження пікових навантажень та діагностики.

 

Модулі вимірювання та комунікації даної серії пропонують споживачеві цікаве рішення, реалізоване в одному пристрої: трансформатор струму, відведення напруги, електроніка вимірювання, інтерфейс польової шини та дисплей, що, у свою чергу, значно знижує: кількість електропроводки, труднощі при встановленні та найголовніше вартість!

 

Модулі ХМС забезпечують всіма відповідними вимірюваними даними для розрахунку споживання енергії: фазні струми і струми нейтралі; середньоквадратичну величину напруги; активну, реактивну та повну потужність; активну, реактивну та повну енергію; коефіцієнт потужності (cos phi). Це дозволяє встановити більшу прозорість у споживанні електроенергії та скоротити витрати, адже потреба у використанні простого вимірювального пристрою для визначення переданої енергії є актуальною у розподільчих пристроях та постах керування електродвигунами. Скорочення споживання електроенергії вимагає знання рівня її витрати, таким чином використання простих датчиків для реєстрації витрати електроенергії – актуальне як ніколи!


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ