Пускорегулююча апаратура Контактор DILEM

Контактори DILEM – це серія міні контакторів, призначених для пуску та зупинки електродвигунів потужністю до 4 кВт або для комутації навантаження до 16 А. Міні контактори цієї серії мають компактні розміри і, в той же час, широкий спектр доступних аксесуарів.

 

Ця версія контакторів має один нормально відкритий або закритий інтегрований додатковий контакт. Також доступна версія чотири-полюсного міні контактора DILEM та можливість встановлення на DIN рейку в одному ряду з модульною технікою.

 

На контактори серії DILEM також є можливість встановлення до чотирьох додаткових контактів з фронтальної сторони; компактні реле перевантаження ZE, призначені для захисту електродвигуна від перевантаження та випадання фази, що монтуються безпосередньо на контактор без допомоги додаткових аксесуарів; супресори, призначені тільки для контакторів зі змінним струмом керування та доступні у двох виконаннях (варисторний та RC супресор). Більше того, у всі контактори з постійним струмом керування DC вбудовані діодно-резисторні супресори, які захищають керуючі ланцюги.

 

Контактори DILEM серії відповідають усім світовим стандартам і можуть бути використані незалежно від кліматичних умов (широкий температурний режим роботи: від -25 до +50°С). А також широкий спектр напруг, що управляють: для версії зі змінним струмом управління (АС) – від 24 В до 480 В / 50 або 60 Гц; для версії з постійним струмом управління (DC) – від 12 до 220 В.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ