Пускорегулююча апаратура Реле перевантаження ZE

Реле перевантаження ZE Eaton

Завантажити
документацію

Спеціально розроблена серія механічних реле перевантаження ZE з діапазоном струмів від 0,1 до 9 А призначена для захисту двигуна від перевантаження та випадання фаз. Саме по собі реле – це комплект біметалевих пластин, якими протікає струм електродвигуна. Як тільки він перевищує значення 1,2 номінального струму, починається вигин біметалічних пластин, який викликає розрив силового ланцюга та відключає двигун під час цього процесу настає зміна стану допоміжних контактів. Всі реле перевантаження ZE оснащені двома допоміжними контактами (нормально відкритим та нормально закритим), перемикачем режиму роботи (автоматичний/механічний) та кнопкою тестування.

 

Всі реле перевантаження серії ZE мають допуск фізико-технічного федерального відомства (PBT) для застосування з метою захисту двигунів EEx відповідно до директиви ATEX 94/9EG (експлуатація у вибухонебезпечних середовищах / пожежна безпека). Реле перевантаження цієї серії може монтуватися безпосередньо на контактор серії DILEM до 9 А.

 

ПЕРЕВАГИ: діапазон струмів від 01 до 9 А; додаткові контакти (закритий/відкритий); монтаж на міні-контактор DILEM (максимальний струм – 9 А); клас відключення – 10 A; перезапуск (автоматичний та/або механічний).


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ