Електророзподільне обладнання Система моніторингу BreakerVisu

Система моніторингу BreakerVisu Eaton

Завантажити
документацію

BreakerVisu – це спеціально розроблена система візуалізації та моніторингу вимикачів, що є економічно вигідним рішенням для сучасного управління енергоспоживанням. За допомогою дисплея та готового програмного забезпечення, що відображає дані про декілька автоматичних вимикачів (Multi-Breaker-Display), система проводить централізований аналіз усіх експлуатаційних даних, підключених автоматичних вимикачів та пристроїв збирання даних. Користувач може самостійно вибрати комплектуючі, що входять до системи та укомплектувати її як повністю готове рішення, так і часткову комплектацію.

 

Система BreakerVisu є повністю готовим рішенням із вбудованим Ethernet з'єднанням. У комплект входить SD-карта для зберігання файлів протоколів.  7’ дисплей BreakerVisu створено для одночасної роботи з пристроями через протоколи Modbus та SmartWire-DT. Пристрої з дисплеєм в 3,5' дають користувачеві можливість працювати як з SmartWire, так і Modbus. Доступно 18 мов, у тому числі й російська. Ще однією відмінністю BreakerVisu є можливість впровадження зовнішніх пристроїв. Це можуть бути як пристрої сторонніх виробників (перетворювачі частоти, пристрої плавного пуску, лічильники і т.д.), так і пристрої безпосереднього виробництва компанії Eaton. Єдина умова - сумісність пристроїв з Modbus RTU. Встановлення та налаштування пристрою відбувається за допомогою спеціального файлу XML від Eaton. Завдяки цим можливостям BreakerVisu може задовольнити будь-які специфічні потреби користувача. Для активації функції сторонніх пристроїв необхідно придбати ліцензійні бали.

 

ПЕРЕВАГИ: реєстрація даних із кількох пристроїв (до 32 через Modbus RTU + 16 через SmartWire-DT); візуалізація поточних параметрів на місці чи через віддалений доступ; протоколювання даних; можливість підключення до комплексної системи диспетчеризації через Modbus TCP та до сервера CoDeSys OPC; функція інтеграції зовнішніх пристроїв; принцип "Plug&Work"; спеціально розроблене ПО XPC-software.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ