Електророзподільне обладнання Автоматичний вимикач LZM

Автоматичний вимикач LZM Eaton

Завантажити
документацію

Автоматичні вимикачі серії LZM відповідають усім вимогам стандарту IEC/EN 60947. Вони надійно працюють за температури навколишнього середовища від -25 до +70°С. Крім основних термомагнітних або електронних розчіплювачів, автоматичні вимикачі серії LZM можуть дооснащуватися двома додатковими розчіплювачами. Перший – розчіплювач мінімальної напруги може працювати на змінній напрузі 24, 240 та 400 В або на постійній напрузі 12 та 240 В. Розчіплювач може мати два допоміжні випереджувальні контакти і модуль затримки. Другий - незалежний розчіплювач живиться від ланцюга напругою 240 або 400 В постійного або змінного струму. Розчіплювач може мати один випереджальний контакт. У конструкції автоматичного вимикача передбачено кілька варіантів керування. Повністю автоматизувати процес керування дозволяє моторний привід. Для його роботи застосовується змінна оперативна напруга 230 і 400 В або постійна 24 і 230 В. У разі встановлення вимикача всередині розподільної шафи для його ручного керування використовується один із варіантів поворотних рукояток.

 

ПЕРЕВАГИ: відключаюча здатність збільшена до 36 кА (1-2 габарит) і до 50 кА (3-4 габарит); випускаються чотири типорозміри (габаритів); відмова від електронних розчіплювачів у вимикачах 1–3 габаритів дозволила суттєво знизити їхню вартість; дуже швидке (менш ніж за 10 мс) відключення струмів КЗ; Наявність широкого спектру аксесуарів дозволяє значно розширити функціональні можливості вимикачів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: автоматичні силові вимикачі серії LZM позиціонуються як недорогі універсальні апарати для розподільчих мереж напругою до 415 В діапазоні струмів від 20 до 1600 А.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ