Пускорегулююча апаратура Контактор DILM

Серія контакторів DILM – це нова спеціально розроблена серія контакторів, яка відокремила передові технічні рішення в галузі електричних комутаційних пристроїв. Контактори DILM є продовженням удосконалення контакторів серії DIL, що випускаються протягом кількох років і довели свою неперевершену технологічність та надійність.

 

ПЕРЕВАГИ: універсальність розмірів контакторів, керованих змінним та постійним струмами, що значно спрощує проектування та монтаж; зниження потужності управління контакторами дозволяє знизити теплові втрати та дає можливість використовувати розподільні шафи менших габаритних розмірів, знижуючи витрати на вентиляцію; контактори та автоматичні вимикачі для захисту двигунів одного розміру; спеціально розроблені модулі механічного, електричного з'єднання контакторів, а також автоматичних вимикачів для більш надійного з'єднання; широкий діапазон стандартних напруг живлення котушок управління спрощує вибір оперативного струму; просте та зручне маркування виключає ймовірність помилок під час замовлення обладнання на стадії проектування; доступне з'єднання хомутного типу та плоского кабелю; додаткова комплектація допоміжними контактами (доступно контакторам на струми до 32А); електронний блок керування (доступний для контакторів на струми до 18А); спрацьовування контакторів при значних відхиленнях напруги в ланцюгах керування (від 70 до 120%); підвищений ресурс обладнання.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: триполюсні контактори доступні в чотирьох габаритних розмірах і розраховані на номінальні струми від 7 до 150А та застосовні для підключення трифазних батарей конденсаторів (ємність від 3 до 300 кВАр). Мають спеціальну конструкцію силових контактів, що пропускають значні зарядні струми. Доступні готові збирання для пуску двигунів у режимі зірка-трикутник, а також реверсивні збирання.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ