Пускорегулююча апаратура Контактор DILK

DILK – це серія силових контакторів спеціально розроблених для комутації конденсаторів. Перехідні процеси з високими піковими значеннями струму, що виникають при включенні конденсаторів, значні навантаження на контактори і при включенні окремого конденсатора пікові струми можуть досягати 30-кратного значення розрахункового струму. Під час експлуатації контакторів стандартного виконання існує небезпека зварювання контактів. Щоб уникнути подібних ситуацій, рекомендується застосовувати спеціальні контактори DILK для комутації конденсаторів. Ці контактори здатні нести свою функцію з піками включення, що досягають 180-кратного значення розрахункового струму.

 

У разі відсутності спеціальних контакторів, струми включення можуть бути демпфовані за допомогою додаткової індуктивності. Це забезпечується за рахунок подовження проводів, що підводять до конденсаторів, або за рахунок установки між контактором і конденсатором додаткової котушки з повітряним сердечником, що має мінімальну індуктивність. Ще однією можливістю зменшення високих струмів включення є використання додаткових опорів.

 

Контактори серії DILK призначені для підключення конденсаторів до мережі живлення. У момент підключення струм може досягати більш ніж 180-кратного значення. Для обмеження кидка струму під час заряджання конденсаторів контактори цієї серії комплектуються спеціальними фронтальними блоками опорів, які забезпечують послідовне включення в ланцюг опорів. Конденсатори попередньо заряджаються через випереджаючі контакти блоку опорів, знижуючи таким чином пусковий струм.

 

Завдяки спеціальній конструкції силових контактів, контактори DILK здатні пропускати пусковий струм високих значень без зварювання силових контактів.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ