Пускорегулююча апаратура Реле перевантаження ZB

Реле перевантаження ZB Eaton

Завантажити
документацію

Серія реле перевантаження ZB (від 0,1 до 175А) несуть у собі функцію захисту двигуна від навантаження, і навіть випадання фази. Реле ZB – це комплект біметалічних пластин, якими протікає струм електродвигуна і як тільки струм перевищує значення 1,2 номінального струму двигуна, відбувається вигин біметалічних пластин, що викликає розрив силового ланцюга і відбувається відключення двигуна. Всі реле перевантаження серії ZB оснащені двома допоміжними контактами – нормально відкритим та закритим, перемикачем режиму роботи (доступний ручний або автоматичний перезапуск), а також і кнопкою тестування.

 

Реле перевантаження серії ZB мають спеціальний допуск Фізико-технічного федерального відомства (PBT) та придатні для використання з метою захисту EEx двигунів відповідно до директиви ATEX 94/9EG.

 

Реле перевантаження можуть бути встановлені безпосередньо на контакторі серії DILM до 170А, у зв'язку з чим для кожного типорозміру контактора відповідає свій типорозмір реле перевантаження ZB. А також за допомогою адаптера реле перевантаження серії ZB можна встановити окремо від контактора на DIN-рейку або на монтажну плату за допомогою болтів.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ