Електророзподільне обладнання Система перемикання живлення ATS-C

Система перемикання живлення ATS-C Eaton

Завантажити
документацію

ATS-C – це спеціально розроблена система з мікропроцесорним керуванням для забезпечення автоматичного або механічного перемикання основної мережі на додаткове джерело живлення у разі порушення параметрів якості електроенергії, що забезпечує користувача гарантованим та безперебійним енергопостачанням. Просте та інтуїтивне програмне забезпечення NZMXATS-CSoft забезпечує повне керування, а також зміна параметрів одного або кількох пристроїв перемикання живлення АТS-C (*УВАГА! ПЗ відсутня у вільному доступі). Збій у подачі електроживлення може призвести до критичної, а більш непоправної ситуації під час виробничого процесу, саме попередження подібних збоїв є основним завданням АТS-C, оскільки безперебійне харчування є надзвичайно важливим інструментом у захисті обладнання, що безперервно експлуатується, а також персоналу об'єктів виробництва.

 

ПЕРЕВАГИ: контроль трифазних систем із нейтраллю або без; функція тестування з перемиканням чи без; сім різних параметрів (напруга, частота, можливість окремої активації ліній електроживлення); програмовані входи/виходи для генератора, моніторингу, контролю; простота експлуатації; інтуїтивне налаштування параметрів (безпосередньо у приладі / через ПЗ та ПК); вбудовані протоколи (Modbus-RTU, Modbus-ASCII); автозбереження та можливість перегляду журналу помилок та подій (ATS-C144).

 

ЗАСТОСУВАННЯ: виробничі процеси; будівлі інфраструктури (вокзали, метро, аеропорти); будівлі комерційного призначення (висотні житлові будинки, готелі, бізнес та торгові центри); лікарні; центри обробки даних у спільній роботі з джерелами безперебійного живлення.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ