INVT

INVT — світовий виробник електротехнічного обладнання

Компанія INVT (Shenzhen INVT Electric Co., Ltd), заснована у 2002 році, стрімко стала провідним та авторитетним світовим виробником електротехнічного обладнання, зокрема перетворювачів частоти, пристроїв промислової автоматики та інших інноваційних продуктів та рішень у сфері енергетики. Обладнання цього азіатського виробника на сьогоднішній день поставляється більш ніж у 60 країн по всьому світу, і вибираючи продукцію цієї компанії, Ви можете бути впевнені, що вся вона пройшла міжнародну сертифікацію і повністю відповідає таким стандартам як TUVSUD, IEC/EN, GB, ISO 9000.

Перетворювачі частоти INVT – це результат багаторічної та копіткої роботи всього персоналу компанії, це щоденний моніторинг міжнародного експлуатаційного досвіду та застосування його у розробці власного обладнання. Фахівці компанії уважно вивчають побажання своїх клієнтів з метою підвищення конкурентоспроможності обладнання, що виробляється. Варіативність керування та точність регулювання дозволило перетворювачам частоти, як, втім, та іншим продуктам, компанії INVT бути адаптивним до експлуатації практично у всіх промислових галузях.

Високоякісна продукція, інноваційні технології та технічна підтримка забезпечують компанії постійно зростаючу популярність на ринку електротехнічного обладнання та підтверджує відмінну репутацію. Завдяки накопиченню та адаптації інноваційних технологій управління електродвигуном, компанія INVT все більше розширює свою діяльність у сфері управління позиціонуванням та освоює нові сектори в енергетиці.

купить INVT

Вже багато років Компанія ЯХОНТ є офіційним представником Shenzhen INVT Electric Co., Ltd на території України. І в нашому асортименті Ви знайдете перетворювачі частоти INVT будь-якої потужності, як низьковольтні, так і високовольтні. Ми пишаємося тим, що наша компанія має статус провідного дистриб'ютора (Gold Partner), але, більше того, ми є офіційним сервісним центром продукції Shenzhen INVT Electric Co., Ltd по всій території нашої країни.

Багато українських підприємств вже переконалися у високій якості та надійності продукції цього виробника та гідно оцінили її колосальне співвідношення у розрізі ціна/якість.