Пристрою динамічного гальмування DBU

Блок динамічного гальмування DBU призначений для швидкого зменшення швидкості, позиціонування та зупинення пристрою. Через велику інерційність навантаження при зупинці момент інерції буде перетворюватися на електричну енергію, а напруга на шині постійного струму почне збільшуватися. Блок динамічного гальмування можна використовувати для рекуперативного гальмування, щоб уникнути перевантаження перетворювача за напругою.

 

ПЕРЕВАГИ: багаторівнева система гальмівних порогових напруг; підтримка схеми «головний-підлеглий»; час відгуку становить менше 1 мілісекунди; багаторівневий фільтр перешкод; захист від перегріву, від перевантаження струмом, від короткого замикання тощо; безіндуктивний опір; клас захисту IP20; найбільша потужність силового пристрою для динамічного блоку гальмування становить до 315 кВт; допускається режим паралельного підключення.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: блок динамічного гальмування використовується у таких сферах як ліфтове господарство, підйомники, обладнання для текстильної промисловості, целюлозно-паперова промисловість, центрифуги, пральні машини, верстати для намотування тощо.