Високовольтні перетворювачі частоти CHH100

СНН100 — це високовольтні перетворювачі частоти, створені на базі цифрового сигнального процесора та програмованої користувачем вентильної матриці, що сприяє суттєвому збільшенню точності керування та швидкість відгуку. Зважаючи на застосування широтно-імпульсної модуляції на виході коефіцієнт гармонійних спотворень дуже малий, незважаючи на відсутність вихідного фільтра. Панель керування оснащена зручним сенсорним екраном. Перетворювачі частоти даної серії широко застосовуються в різних галузях промисловості та користуються заслуженою популярністю у споживачів.

 

ПЕРЕВАГИ: панелі оцинковані гарячим способом у конструкції корпусу (висока антикорозійна здатність); відстеження швидкості електродвигуна за дуже малої швидкості обертання (швидкий повторний запуск при збоях живлення); перешкодостійке автоматичне перемикання живлення навантаження між мережею та перетворювачем частоти; високонадійна система (технології шунтування з подвійним захистом); стійкість до коливань напруги у широкому діапазоні; 20 захисних функцій та конструкція електронних компонентів, стійка до електромагнітних перешкод.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: теплові електростанції (витяжні вентилятори бойлерів, первинні вентилятори бойлерів, насоси для відкачування конденсату, для подачі поживної води та ін.), гірничодобувна промисловість (первинні витяжні вентилятори, шахтні вентиляційні установки, повітряні компресори, конвеєри та ін.), металургійна для видалення пилу, чадного газу та ін.), нафтовидобувна, нафтопереробна та нафтохімічна промисловості (головні насоси на нафтопроводах, циркуляційні насоси, насоси для вприскування води та ін.), хімічна промисловість (повітряні компресори тощо), виробництво будівельних матеріалів (жаростійкі вентилятори, витяжні вентилятори на вході та виході сушильних печей та подрібнювачів неочищеної сировини тощо), житлово-комунальні підприємства (фанові насоси, нагнітальні вентилятори, насоси водопостачання та ін.).


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ