Среднеуровневая автоматика, ПЛК ПЛК IVC1

IVC1 – це серія програмованих логічних контролерів, що відрізняються невеликими габаритними розмірами та високою продуктивністю для побудови автоматизованих систем керування. Ця серія оснащена вбудованим мікропроцесором, основою обчислювальної системи управління, вбудованим введенням-виводом, а також вбудованою шиною для додаткових модулів. У цій серії існує можливість підключення додаткових модулів вводу/виводу, спеціальних та телекомунікаційних модулів. ПЛК IVC1 має два інтерфейси зв'язку, високошвидкісний лічильник і високошвидкісний імпульсний вихід, має широкі можливості програмного конфігурування стандартними мовами програмування таких як Ladder (LD), InstructionList (IL) та SFC, які включені програмне забезпечення AutoStation.

 

ПЕРЕВАГИ: компактні габаритні розміри; широкі можливості конфігурації з високою продуктивністю та швидкістю; висока точність та швидкість обробки; стійкий зв'язок із веденими пристроями; гнучке та зрозуміле середовище розробки.

 

ЗАСТОСУВАННЯ: ПЛК - обладнання загальнопромислового призначення, адаптоване для експлуатації в різних галузях промисловості, таких як текстильна промисловість, верстатобудування, виробництво кабельної продукції, виготовлення виробів із пластику, у виробництві сталі, у виробництві продуктів харчування та напоїв, при упаковці готової продукції, при керуванні кондиціонерами, ліфтами для виготовлення друкованої продукції в поліграфії.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ