Низькорівнева автоматика, ПЛК Панель оператора Green Series

Панель оператора Green Series Kinco Automation

Завантажити
документацію

Green – це нова серія екологічних, високоякісних та високоефективних сенсорних панелей ЧМІ, що відрізняються своєю простотою монтажу. Користувачеві є три виконання: Green GH – покращений, Green G – стандарт і Green GL – економ.

 

Green GH – ЧМІ з діапазоном діагоналей від 4,3' до 17' оснащений чотирма послідовними портами та портом Ethernet, USB та Micro USB, ізольованою силовою частиною та послідовною ізоляцією, а також захисним покриттям друкованої плати.

 

Green G – це ЧМІ з діапазоном діагоналей від 7' до 10' оснащений трьома послідовними портами та портом Ethernet, USB HOST та USB SLAVE, а також ізольованою силовою частиною.

 

Green GL – це найпростіший (економ) варіант виконання ЧМІ з діагоналлю від 4,3' до 15' оснащений лише двома послідовними портами та портом Ethernet, а також USB та веденим USB.

 

Всі панелі серії Green виконані в оновленому дизайні з ядром Linux і новою прошивкою, центральним процесором Freescale, 792 МГц, пам'яттю DDR3, 128 M, і найголовніше, що тепер панелі мають передачу кольорів в 16 770 000 кольорів (* крім 15') Більше важливою деталлю є захисне покриття друкованої плати, яке дозволяє підвищити міцність, вологостійкість, пило-захищеність, а також попередити корозію плати в будь-яких, навіть найнесприятливіших умовах експлуатації (температурний експлуатаційний діапазон від -10 до +55?С).

 

Відзначимо також і нове програмне забезпечення Kinco Dtools, спеціально розроблене для цієї серії ЧМІ. Тепер користувачеві доступні такі основні функції ПЗ, як журнал подій, редактор приписаних подій, PDF-відображення на дисплеї, розширені графічні бібліотеки, хмарне сховище з доступом через Kinco Server, віддалений доступ і з'єднання ЧМІ до ЧМІ, автоматичне завантаження проектів, а також нове оперування та керівництво проектами. Відмінною особливістю Kinco Dtools є простота цього програмного забезпечення, користувач може створити новий проект всього в три кроки.


ІНШІ ТОВАРИ ЦЬОГО РОЗДІЛУ