Invertek Drives

Invertek Drives — світовий виробник перетворювачів частоти

Invertek Drives Ltd – це компанія виробник із самого серця Великобританії, що спеціалізується на розробці та виробництві складних перетворювачів частоти, що використовуються для керування електродвигунами у найрізноманітніших промислових та енергозберігаючих додатках. Відмінна риса цього виробника – розвинена мережа продажів, технічного обслуговування та підтримки у більш ніж 80 країнах світу.

Компанія Invertek Drives орієнтована лише на виробництво перетворювачів частоти, а це означає, що обладнання здатне забезпечити 100% неймовірної продуктивності, високу надійність, простий монтаж та експлуатацію, а також широкий діапазон потужностей (від 0,37 до 250 кВт).

Виробничі лінії, що відповідають європейським стандартам, інноваційні технології, ергономічний та сучасний дизайн обладнання у поєднанні з розвиненою дистриб'юторською мережею роблять бренд Invertek Drives відомим та заслужено затребуваним у галузі промислової автоматики.

І що важливо, Invertek Drives Ltd, як провідний виробник електроніки, визнає необхідність розумного та відповідального використання природних ресурсів, тому купуючи продукцію даного виробника, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваше підприємство виходить на зовсім інший, інноваційний рівень модернізації, що відповідає високим європейським та світовим стандартам.

Компанія ЯХОНТ є офіційним дистриб'ютором Invertek Drives Ltd. на території України, підтримує та поділяє погляди свого постачальника, щодня доносячи до своїх клієнтів необхідність модернізації не тільки кожного підприємства окремо, а й комплексного оновлення промислової галузі нашої країни.