Kinco Automation

Kinco Automation — інноваційні рішення у галузі промислової автоматизації

Kinco Automation (Kinco Automation (Shanghai) Co.,Ltd) є одним із провідних постачальників інноваційних рішень у галузі промислової автоматизації. Основна діяльність компанії сфокусована на розробці, виробництві та продажу продуктів промислової автоматики та загальних комплексних рішень. Продукція Kinco – це незамінний помічник для машинобудівників по всьому світу, який допомагає зробити машини та обладнання якіснішими та доступнішими.

 

Kinco виробляє повну лінійку продуктів автоматизації, включаючи людино-машинний інтерфейс (HMI), сервосистеми, крокові системи та програмовані логічні контролери (PLC). Продукти Kinco широко застосовуються в різних галузях промисловості, таких як текстильна промисловість, упаковка та поліграфія, фармацевтична промисловість, а також системи залізничного транспорту. Kinco Automation – це один із провідних брендів-виробників HMI у східному регіоні.

 

Компанія має три науково-дослідні інститути в Шанхаї, Шеньчжені та Чанчжоу. Kinco створила технологічну платформу автоматизації, що охоплює управління, комунікацію, взаємодію між людиною та машиною, а також механіко-електричну інтеграцію.

У 2015 році компанія Kinco запустила свої інноваційні інтелектуальні розробки: Kinco manufactures Intelligent Site Terminal, Site Data Display та Intelligent Warehouseto, які забезпечують високоефективне рішення для багатосерійного та дрібносерійного виробництва!

 

Компанія ЯХОНТ, як офіційний дистриб'ютор Kinco Automation в Україні, ось уже багато років забезпечує своїх клієнтів високоякісними контролерами та сенсорними панелями оператора з логікою будь-якої складності: від універсальних рішень до серйозних моделей із підтримкою Win, Codesys, CANopen та діагоналлю від 4,3” до 15”. Якість продукції та цінова пропозиція цього виробника роблять застосування сенсорних повнокольорових TFT панелей оператора економічним, повсякденним та ефективним рішенням для людино-машинного інтерфейсу, ми, як представник дійсно якісного та інтелектуального продукту, дотримуємося того самого принципу та філософії, що і компанія Kinco, адже «Automation Creates Wonderful Life!»

* «Автоматизація створює чудове життя!»