Fuji Electric

Fuji Electric — екологічні продукти та системи для ефективного використання енергії

Fuji Electric – це японський виробник високоефективного електротехнічного устаткування. Заснована 1923 року, компанія постійно впроваджує інноваційні технології в галузі енергетики, що сприяють розвитку промислової та соціальної інфраструктури.

Безпрецедентне зростання населення та стрімкий розвиток індустріалізації змушують сучасний світ стикатися з проблемами економії енергоресурсів та захистом довкілля. Грунтуючись на своїх технологіях та багаторічному досвіді, компанія Fuji Electric прагне розробляти та виробляти все більш екологічні продукти та системи, які дозволяють використовувати енергію стабільно, з максимальною ефективністю.

Fuji Electric – одна з провідних компаній у світі із виробництва засобів промислової автоматизації, зокрема перетворювачів частоти. Її основне завдання – розробка обладнання здатного максимально скоротити енергоспоживання та зменшити викид парникових газів у навколишнє середовище. Ось уже понад 90 років Fuji є надійним партнером для підприємств по всьому світу, надаючи високоефективні, інноваційні, безпечні, а також індивідуальні рішення для замовників у сфері енергоємних галузей, таких як промислове виробництво та інформаційні технології, автоматизація виробничих процесів, центри обробки даних та логістичні центри.

У 2017 році компанія ЯХОНТ стала офіційним дистриб'ютором Fuji Electric на території України. Ми впевнені, що спільно з нашою компанією, при співпраці з професіоналами, використовуючи високоякісні перетворювачі частоти Fuji Electric, промислові підприємства України вийдуть на більш високий, модернізований рівень відповідно до європейських стандартів та вимог у галузі енергоефективності та екологічності.