AuCom Electronics

AuCom Electronics — якісне обладнання для керування електродвигунами

Компанія AuCom Electronics Ltd. – це новозеландський розробник та виробник пристроїв плавного пуску, як низьковольтного, так і високовольтного обладнання. AuCom розробляє продукцію для керування електродвигуном, орієнтоване на промислове застосування по всьому світу. Даний виробник робить особливий упор на дослідження, розробку, виробництво, постачання та гарантійне обслуговування обладнання. Тому, якщо Ви працюєте з обладнанням від AuCom – Ви співпрацюєте зі світовим лідером. Ви можете повністю довіритися цій продукції, оскільки свої знання та вміння цей виробник накопичував, примножував та розвивав протягом майже сорока років.

 

На початку 2017 року компанія ЯХОНТ стала офіційним дистриб'ютором AuCom Electronics на території України, і ми готові представити вітчизняним промисловим компаніям цей поки що маловідомий, проте висококласний бренд.

AuCom – це експерти не тільки в галузі плавного пуску та керування електродвигуном, це професіонали з чітким розумінням актуальних потреб у різних галузях промисловості. ЯХОНТ перебувати в тісній кооперації (в режимі 24/7) зі своїм постачальником, щоб наші клієнти отримували лише якісні обладнання, консультації та подальшу підтримку.

Ми розпочинаємо співпрацю зі своїми клієнтами вже на етапі подання запиту чи технічного завдання, і разом працюємо не лише над визначенням та розробкою оптимального рішення для досягнення поставленої мети, а й забезпечуємо підтримку обладнання у майбутньому.

Запорука успіху нашої компанії як офіційного дистриб'ютора та представника AuCom – це не просто інноваційні технології, це наша команда професіоналів. Поєднуючи самовідданість, здібності та пристрасть до роботи, ми не просто уважні до кожного клієнта, ми спираємось на наш багаторічний досвід, щоб краще зрозуміти його унікальні вимоги та запропонувати оптимальні, діючі, а головне реальні рішення для поставлених завдань!